Rengarenk Rüzgar Gülü
Sevgili Ayşem http://www.yapyapistir.com/ 'dan aldığı kağıtlar ve bradler ile harika rüzgar gülleri yaptı. Bloğunda yer verdiği bu güzel eserleri bizde burada sizlerle paylaşmak istiyoruz.


Bahar Geldi

Her yer yemyeşil, çimenlerin üstü papatyalarla bezeli, kuşlar suskun kaldıkları zamanın acısını çıkarıcasına gevezelik ediyorlar... Tüm doğa canlanmanın keyfini sürüyor. Bu da bizim bahar kartımız.İhtiyacınız olan malzemeler
Renkli fon kartonları
Çiçek ve kelebek, alfabe akrilik baskı
Yapıştırıcı

Hoşgeldin Bebek - Baby Girl Bebek Kartı
İhtiyacınız olan malzemeler
Pembe ve beyaz karton
Pembe stampa
Fisto
Kurdele
Çift taraflı bant
Beyaz kartonunuzu Cuttlebug makinası ile kabartma şablonu kullanarak güzel bir görünüm elde ediyorsunuz. Bu kabartmalı beyaz kağıdın üzerine ise ayrı bir yerde Baby yazılı baskılı kağıdı hazırlayıp yapıştırıp, pembe bradler (çift uçlu raptiye) süslüyorsunuz. Sonrasında fisto ve kurdeleyi çift taraflı bant yardımı ile yapıştırıyorsunuz. İşte çok güzel bir bebek kartı hazır :-)

Kızımın Kart 3'lemesi

Selin'in Yaz Kartı
Selin 9 yaşında ve o da kart yapmayı çok seviyor. Yukarıdaki kartta aslında pek çok tekniği bir arada kullandı ve bunu birbirimizle fikirlerimizi paylaşarak yaptık. Ortadaki pembe kağıdı Cuttlebug makinasında kabartma yaptık. Kenarlara kurdele ve süs yapıştırdı, baskı kullandı.

Canım Annem
İşte en büyük süpriz kart bu. Selin ben yokken kendi başına hazırlamış bunu. Herşeyi ile kendi tasarımı, kendi emeği. Teşekkür ediyorum güzel kızım.

İlk Ağaç Kart Çalışması


Bu da Selin'in fiyonk, pompom ve düğme kullanarak yaptığı ilk kart çalışması.

Sevimli Baykuş


Bu sevimli baykuşu yapmak için ihtiyacınız olan sadece kağıt, makas ve yapıştırıcı. Çeşit çeşit baykuşlara yapmak ise sizin hayalgücünüze kalmış.